MÖBLER / Bord / Sideboard 12275337
nr 1227 5337
Sideboard
rokokostil. Längd: 103, djup: 58 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:40:57
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)